Sluchátka, nabíječky, stojánky, selfie tyče, tripody, obaly, kryty, skla, fólie, a vlastně všechno tak nějak k telefonům.
Odpovědět
davos8000
Velký fanda
Velký fanda
Přípěvků v tématu: 1
Příspěvky: 194
Registrován: 01. zář 2020, 12:18
Bydliště: Ostrava
Stav: Offline

Bezdrátová sluchátka Baseus SIMI ANC S2

#1

Příspěvek od davos8000 »

Bezdrátová sluchátka Baseus SIMI ANC S2

Máte dostatek horního hluku? Sníte o vynikající kvalitě zvuku, když posloucháte hudbu nebo mluvíte po telefonu? Teď je to možné! Bezdrátová sluchátka Baseus SIMI S2 s redukcí hluku ANC a dvojitý mikrofon jistě splní vaše očekávání. 10 mm membránový kompozit zajišťuje krystal čirý zvuk a připojení 5.0 minimalizuje zpoždění. Odolná nabíjecí baterie zaručuje pracovní dobu do 24 hodin.

efektivní redukce šumu

Říkat sbohem nepříjemný hluk. Technologie Hybrid ACC ANC umožňuje snížit zvuk prostředí a nízkofrekvenčních zvuků na -32 dB. Záleží vám však záleží na tom, jak slyšet, co se děje kolem – například v práci, v restauraci nebo na letišti? Máme pro tebe něco! Vyberte režim okolního zvuku, který vám umožní poslouchat hudbu bez ztráty kontaktu s okolím.

Chat telefonicky bez překážek

technologie redukce šumu není jediným důvodem, proč jsou sluchátka SI2 tak vhodná pro telefonické rozhovory. Výjimečně citlivé mems mikrofony dokonale zaregistrují lidský hlas, zatímco eliminuje zbytečné zvuky. Takže můžete volně mluvit na telefonu, ať jste kdekoli – doma, v práci, v autobuse nebo v nákupním centru.

chutné kvality zvuku

SIM sluchátka S2 splňují očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Kompozitní membrána a převodníky 10 mm s neodymovými magnety zdůrazňují basy a poskytují fantastickou kvalitu zvuku. AAC / SBC kodeky navíc zaručují krystalickou čistotu zvuku. Přesvědčte se, jak moc vaše oblíbené písně mohou znít!

Stabilní přenos – nízké zpoždění

Nebojte se problémy s připojením. Čip BES 2300YP A FCP anténa posílit a stabilizovat signál, který poskytuje rychlý, spolehlivý přenos zvuku. Pomocí sluchátek SIM S2 můžete také sledovat filmy bez problémů a dokonce hrát hry. AV Synchronizace a extrémně nízké zpoždění vám bude dokonale slyšet jakýkoli soupeře, budete varovat své pohyby a vy budete vyhrát!

přizpůsobit vás

Nikdy nebudete chybět váš oblíbený fragment písní. SIMU S2 byly vybaveny citlivými senzory, díky kterým mohou inteligentně zjistit, zda je máte v uších. Jakmile je odstraníte, přehrávání se automaticky zastaví. Chcete-li je obnovit, stačí vložit svůj sluchátko zpět!

Mnoho hodin hudby – bezdrátové zatížení

Pokročilé připojení 5.0 Nejen poskytuje spolehlivý přenos signálu, ale také snižuje spotřebu energie, čímž se rozšiřuje dobu sluchátek. Když je režim ANC zapnut, SIM S2 pracuje asi 6 hodin. Pokud jej vypnete, můžete poslouchat hudbu až 7 hodin. Připojen k nastavenému pouzdru umožňuje tuto dobu prodloužit až 24 hodin. Můžete je snadno nabíjet bezdrátově – je kompatibilní s většinou populárních nabíječek QI.

dotykový podpora – nejdůležitější funkce na dosah ruky

Nemáte telefon na ruce? Žádný problém – nemusíte se na to vůbec dívat! Každá sluchátka byla vybavena intuitivním dotykovým panelem, pomocí kterého můžete zvládnout. Jen pár se dotýká změnit provozní režim, zastavit nebo obnovit přehrávání, přepněte skladbu, vyzvednout, odmítnout nebo dokončit připojení a dokonce aktivovat Siriho hlasový asistent. [/b]
Naposledy upravil(a) lotrMates dne 03. led 2022, 17:39, celkem upraveno 1 x.
Huawei P40 Pro 256 GB Black
Samsung Galaxy S6 edge+ 64 GB Black Sapphire
iPhone 4s 16 GB Black

Odpovědět

Zpět na „Příslušenství“