Odpovědět
Míra
Nováček
Nováček
Přípěvků v tématu: 3
Stav: Offline

Zdraví

Příspěvek od Míra »

Nedavno jsem aktualizoval aplikaci Zdravi, ke ktere mam pripojeny naramek Band 3 Pro.
Koukam co noveho a v apce se objevila moznost sparovani s naramkem Huawei Band 4. Ovsem ten jeste nejak nebyl nikde predstaven, co jsem se snazil dohledat. Jsem tedy zvedav kdy spatri svetlo sveta a co v nem bude noveho, nebo bude li to jen prevleceny Honor Band 5. Nahodou nekdo nejake info k nemu?

Liam
Stará GARDA
Stará GARDA
Přípěvků v tématu: 1

Re: Zdraví

Příspěvek od Liam »

to sa skor sekli v nazve trochu , najdes sice Huawei Band 4 ale potom odkaz smeruje na Honor band 4 , tak to beru asi pod jedno oznacenie
Huawei P30 Pro ( 8/256 new edition silver ) - 12.0.0.132

Míra
Nováček
Nováček

Příspěvek od Míra »

To si nemyslim, viz foto. Jiny naramek nez honor Band 4, screen primo z aplikace zdravi. Je tam mezi podporovanymi zarizenimi k parovani.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Míra dne 04. říj 2019, 16:19, celkem upraveno 1 x.

Zakopapoušek
Fanda
Fanda

Příspěvek od Zakopapoušek »

Naposledy upravil(a) Zakopapoušek dne 04. říj 2019, 17:28, celkem upraveno 1 x.

Míra
Nováček
Nováček

Příspěvek od Míra »

Tak jsem zbezne narychlo koukl a o proti Band 3 Pro ma nizsi rozliseni displeje, bez GPS, vyrazne nizsi vydrz baterie. Tak nevim co to je za akce, leda by Datart nemel presna technicka data. Jinak nerozumim tomu, proc by Huawei uvadel na trh Band 4 jakozto nastupce Band 3 v horsi vybave. Toz uvidime, no....

Misa100
Nováček
Nováček

Příspěvek od Misa100 »

Dobry den, muzete mi prosim nekdo poradit? Kdyz otevru aplikaci zdravi, tak mi to v oranzovym okne pise kroky, ale ty jsou jsou kroky z mobilu, ne z fitness naramku honor band 5. Samozrejme bluetooth zapnuty mam. Jak to udelat, aby mi to psalo kroky z naramku, diky moc za odpoved

Odpovědět

Zpět na „Band 2 / 3 / 4“