Odpovědět
ladisg
Nováček
Nováček
Přípěvků v tématu: 3
Stav: Offline

Nadmerne vybijeni baterie

Příspěvek od ladisg »

Posledni dobou jsem nahodou vsiml, ze se mi telefon zacal pres noc vybijet o 10 a vice %, drive to byli tak 3%. Trochu jsem hledal po netu a pry to zpusobila nejaka z aktualizaci, ale reseni uz jsem nikde nenasel. V prehledu baterie jsem nasel ze mi hodne baterii v noci vybiji aplikace Huawei Share, bohuzel se tvari jako vypnuta v nastaveni, ale porad bezi, tak nevim jak ji vypnout nebo uspat, mezi aplikacema jsem ji nenasel, je pouze v nastaveni a tam je vypnuta. Diky za jakoukoli radu.

davos8000
Velký fanda
Velký fanda
Přípěvků v tématu: 1

Re: Nadmerne vybijeni baterie

Příspěvek od davos8000 »

První bych mobil restartoval a potom bych se podíval co máš puštěné aplikace některé žerou RAM a jíné zase baterii
Huawei P40 Pro 256 GB Black
Samsung Galaxy S6 edge+ 64 GB Black Sapphire
iPhone 4s 16 GB Black

Alf
Majstro
Majstro

Příspěvek od Alf »

ladisg píše: 11. zář 2021, 14:38 Posledni dobou jsem nahodou vsiml, ze se mi telefon zacal pres noc vybijet o 10 a vice %, drive to byli tak 3%. Trochu jsem hledal po netu a pry to zpusobila nejaka z aktualizaci, ale reseni uz jsem nikde nenasel. V prehledu baterie jsem nasel ze mi hodne baterii v noci vybiji aplikace Huawei Share, bohuzel se tvari jako vypnuta v nastaveni, ale porad bezi, tak nevim jak ji vypnout nebo uspat, mezi aplikacema jsem ji nenasel, je pouze v nastaveni a tam je vypnuta. Diky za jakoukoli radu.
Skús starý recept - reštartuj do Recovery a tam klik na Wipe cache partition a potom tap na Reboot now. Btw, tá aplikácia by mala byť medzi systémovými, možno pod novým názvom (niečo som niekde čítal o tej zmene). Ak tú apku nájdeš, vymaž u nej data a medzipamäť.

ladisg
Nováček
Nováček

Příspěvek od ladisg »

IMG_20210912_101012_edit_1168853198779.jpg
Alf - chtel jsem vymazat tu mezipamet, ale tu nabidku tam nemam( na videu na netu ale ano, asi to pozdeji predelali). Mam tam tohle - Restart, Clear data, Update mode, Save mode.

Edit. Ted se mi podarilo ten Huawei share zastavit v moznostech pro vyvojare, tak uvidim zda zustane vypnute.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) ladisg dne 12. zář 2021, 11:02, celkem upraveno 2 x.

satelit1
Stará GARDA
Stará GARDA

Příspěvek od satelit1 »

wipe cache se nachází jako podnabidka v Clear data.
P30 Pro

ladisg
Nováček
Nováček

Příspěvek od ladisg »

Vsem dekuji za rady, pomohlo vypnout ten Huawei share, ted zase jen 3% pres noc, jako predtim.

Odpovědět

Zpět na „Nova 5T (Honor 20)“