Odpovědět
Zakopapoušek
Fanda
Fanda
Přípěvků v tématu: 1
Stav: Offline

Skládačka za dlouhý peníze

Příspěvek od Zakopapoušek »

lub
Moderátor
Moderátor
Přípěvků v tématu: 1

Re: Skládačka za dlouhý peníze

Příspěvek od lub »

no myslím že ani za polovinu bych si ho nechtěl složit.. životnost, a nemyslím konkrétně u těchto modelů, a nemyslím ani fyzickou životnost (i když tady se dá silně pochybovat), jako spíš morální zastarání, které je u founů velmi rychlé.. max 2 roky kdy přestanou model podporovat.. a to na dva roky (max) je velmi špatná investice.. jen můj názor nikomu nebrání si jej pořídit.. 25K je myslím na foun až až.. :)
Naposledy upravil(a) lub dne 25. úno 2020, 11:19, celkem upraveno 1 x.
:have_a_nice_day: P30 Pro, MediaPad M3 8.4W, Watch GT II, váha AH100, tripod AF15 a dál už nevím :have_a_nice_day:

Peter_Kmec
Moderátor
Moderátor
Přípěvků v tématu: 3

Příspěvek od Peter_Kmec »

Tak ale to nie je - aspoň zatiaľ - telefón pre každého... To si kúpi len niekto, kto nerieši peniaze, alebo niekto, kto to naozaj využije. Alebo možno niekto, kto to použije na PR...
P20 Pro

Nixx
Fanda
Fanda

Příspěvek od Nixx »

V porovnání ohebných telefonů - Samsung Fold a Z Flip a Motorola Razr se mi Mate XS líbí nejvíc,
Prakticky bude podle mě asi nejlepší pro používání, ale zas bude nejhorší výdrží, protože ten super NEodolný ohebný displej nemá chráněný ničim, ale je zvenku. Ale i tak bych takové peníze do neohybného telefonu nedal.
Když už tak Escobar Fold 2 - což je vlastně přeznačený Galaxy Fold za 400 dolarů s poštou :-D
Xiaomi Mi 5S Plus > [Huawei P30 Pro]

Peter_Kmec
Moderátor
Moderátor

Nixx píše: 27. úno 2020, 13:59 V porovnání ohebných telefonů - Samsung Fold a Z Flip a Motorola Razr se mi Mate XS líbí nejvíc,
Prakticky bude podle mě asi nejlepší pro používání, ale zas bude nejhorší výdrží, protože ten super NEodolný ohebný displej nemá chráněný ničim, ale je zvenku. Ale i tak bych takové peníze do neohybného telefonu nedal.
Když už tak Escobar Fold 2 - což je vlastně přeznačený Galaxy Fold za 400 dolarů s poštou :-D
Len aby ti ten Escobar Fold vôbec prišiel... :D Zatiaľ ho dodali len známym YouTuberom :D
P20 Pro

Nixx
Fanda
Fanda

Příspěvek od Nixx »

Objednávat určitě nebudu taky tomu úplně nevěřím, že to přijde :) Mě ani tyhle vohejbačky mě moc nelákají a nepřidává tomu ani ta cena za plastový display ...
Já jsem ani Véčko nikdy neměl. V době Véček jsem měl Siemens SX1 nebo Nokii N73 :grin:

Peter_Kmec
Moderátor
Moderátor

Ja som mal možnosť "ochytať" si pôvodný Mate X. A môžem ti povedať, vedel by som si to predstaviť používať. Nie hneď prvé, či toto druhé prevedenie, ale možno za 2-3 roky... :)
P20 Pro

Nixx
Fanda
Fanda

Příspěvek od Nixx »

Věřím tomu, že používání toho telefonu bude v mnoha situacích super. A jak jsem psal u toho Huawei mi to přijde že všech skladacek nejlepší řešení protože ten display není schovaný uvnitř ale je zvenku. Akorát s dnešními materiály ten telefon bude za týden vypadat hrozně.
Takže možná jak píšeš za pár let to bude ok.
Každopádně alespoň je po nějaké době zase nějaká změna v konstrukci telefonů.
Naposledy upravil(a) Nixx dne 27. úno 2020, 22:18, celkem upraveno 2 x.

Odpovědět

Zpět na „Huawei - ostatní mobilní telefony“