Odpovědět
delije
Nováček
Nováček
Přípěvků v tématu: 6
Stav: Offline

automaticke prehravani hudby pri spojeni BT

Příspěvek od delije »

zdravim,kdyz se mi spoji p9 lite 2017 pres bt s autem tak se automaticky zacnou prehravat skladby ktere mam v telefonu.Nevi prosim nekdo kde se to vypina?dekuji

Alf
Fanda
Fanda
Přípěvků v tématu: 1

Re: automaticke prehravani hudby pri spojeni BT

Příspěvek od Alf »

delije píše:
15. črc 2020, 11:11
zdravim,kdyz se mi spoji p9 lite 2017 pres bt s autem tak se automaticky zacnou prehravat skladby ktere mam v telefonu.Nevi prosim nekdo kde se to vypina?dekuji
Mrkni do možností pre vývojárov - aut.pripojenie k zvuk.zariadeniam, len tip .

delije
Nováček
Nováček

Příspěvek od delije »

dekuji za tip,radu ale at hledam jak hledam tak toto ve vyvojarich nemam.ja si matne pamatuju ze jsem nekde odkliknul automaticke prehravani pri pripojeni sluchatek nebo hf sady a to je podle me toto.ale nemuzu vzpomenout jestli to byylo v nastaveni nebo aplikaci a take nemuzu dohledat:/

Marek_B
Moderátor
Moderátor
Přípěvků v tématu: 2

Příspěvek od Marek_B »

No já měl jiný, podobný problém:

A10
Po spárování dobrý, ale při přepnutí z módu Radio na mód Media se automaticky zapl přehrávač v tlf. Při posledních aktualizacích se to ještě vytunilo tak, že když jsem sáhl na hlasitost, spustil se v módu Media přehrávač tlf.

A10.1
Pro změnu se mi nepřipojí přehrávač vůbec a rádio čeká, dokud nepustím přehrávač v tlf. Navíc se mi začalo v modu Media v některých případech přehrávat rádio, jako přeslech, tedy v mrzké MP3 kvalitě, tišší a se zpožděním cca 20 sec.

Jinak toto chování v A10.1 bych si celkem přál, ale aby to rádio hrálo normálně. Zpoždění by mi nevadilo.
A sice příklad: poslouchám rádio v módu Media, telefon jej ztlumí a navigace mi řekne příkaz, naběhne zpět rádio. Myslím, že to bude i problém s rádiem, jako takovým - mám Uconnect (Fiat). Apple měl toto lépe vyřešené, tam to fungovalo správně...
Naposledy upravil(a) Marek_B dne 15. črc 2020, 16:23, celkem upraveno 1 x.
Huawei P30 Pro, Huawei P20 Pro, Huawei P9 Plus, Huawei Watch 1, Huawei Watch GT, Huawei Band 3 Pro

delije
Nováček
Nováček

Příspěvek od delije »

!!!VYRESENO!!!

v naataveni jsem dal BT a detail sparovaneho zarizeni.Zde jsem odaktivoval ZVUK MEDII-Umoznuje pripojeni zvukoveho media.A je vyreseno,ale vim 100% ze jsem toto neaktivoval,tak to zpusobil bud root nebo novy soft.

delije
Nováček
Nováček

Příspěvek od delije »

to vyreseno musim minimalne zpoloviny vzit zpet.Krom toho ze jsem zakazal prehravani skladem pri pripojeni tak jsem deaktivoval veskere prehravani medii,takze nic si nepustim ani ja.

delije
Nováček
Nováček

Příspěvek od delije »

tak ted vyreseno.na xda psali ze pokud to autonatizovani neudela clovek sam nejakou apkou a dela muto tak ze s tim nic neudela,mozna maximalne skrz nejakou placenou apl.Ale ja vedel ze to takto nemel a zaclo to delat az po necem ato unistal hudby play.Instalovano zpet a problem vyreseny

delije
Nováček
Nováček

Příspěvek od delije »

tak ted vyreseno.na xda psali ze pokud to autonatizovani neudela clovek sam nejakou apkou a dela muto tak ze s tim nic neudela,mozna maximalne skrz nejakou placenou apl.Ale ja vedel ze to takto nemel a zaclo to delat az po necem ato unistal hudby play.Instalovano zpet a problem vyreseny

Marek_B
Moderátor
Moderátor
Přípěvků v tématu: 2

Příspěvek od Marek_B »

Tak já dnes také vyřešil, ikdyž vlastně pořádně netuším jak. Jediné, co jsem udělal s telefonem bylo, že jsem v Možnostech pro vývojáře vypl a znovu zapl Automatické připojení Bluetooth a dnes ráno při připojení telefonu vše funguje, jak má, tedy jako v mém popisu viz. výše v A10.1. Což je vlastně pro mě ideální stav.

Vypadá to, že buď v telefonu, nebo v rádiu byl nesoulad bluetooth profilů.

Já jsem spokojen, toto jsem v A10 a méně prostě na tomto rádiu nerozchodil, ani kdybych se zbláznil. Když jsem chtěl poslouchat navigaci, prostě bylo v autě ticho, nemohl jsem poslouchat rádio.

Takže můj výše uvedený dovětek o Apple beru zpět :grin:
Huawei P30 Pro, Huawei P20 Pro, Huawei P9 Plus, Huawei Watch 1, Huawei Watch GT, Huawei Band 3 Pro

Benny
Administrátor
Administrátor
Přípěvků v tématu: 1

Příspěvek od Benny »

Marek_B píše:
16. črc 2020, 12:27
Tak já dnes také vyřešil, ikdyž vlastně pořádně netuším jak. Jediné, co jsem udělal s telefonem bylo, že jsem v Možnostech pro vývojáře vypl a znovu zapl Automatické připojení Bluetooth a dnes ráno při připojení telefonu vše funguje, jak má, tedy jako v mém popisu viz. výše v A10.1. Což je vlastně pro mě ideální stav.

Vypadá to, že buď v telefonu, nebo v rádiu byl nesoulad bluetooth profilů.

Já jsem spokojen, toto jsem v A10 a méně prostě na tomto rádiu nerozchodil, ani kdybych se zbláznil. Když jsem chtěl poslouchat navigaci, prostě bylo v autě ticho, nemohl jsem poslouchat rádio.

Takže můj výše uvedený dovětek o Apple beru zpět :grin:
Mam to stejne, vypnuti a zapnuti v Moznostech pro vyvojare a prestalo to.

Edit: tak beru zpet, rano to tam bylo zas. Vcera vecer se ale aktualizovala hudba, tak jestli to neni tim.
Naposledy upravil(a) Benny dne 17. črc 2020, 07:21, celkem upraveno 1 x.
Huawei P30 Pro |Huawei watch GT 2 | Huawei P20 Pro | P20 | MediaPad M5 10 WiFi | MediaPad T5 10 | Huawei AM8 repro | Huawei AH100 váha | Huawei termoska :)

Odpovědět

Zpět na „Software“