Odpovědět
Alf
Fanda
Fanda
Přípěvků v tématu: 10
Stav: Offline

Re: Honor 20 Pro - obecná diskuze

Příspěvek od Alf »

spachal píše:
03. led 2020, 12:23
je to CZ distribuce koupena v zari v alza.cz...

... tak doufam, ze se Honoru da nejak rucne vnutit starsi fw, kde to jeste bez problemu fungovalo (9.1.0.164).
V alze mozes kupit vselico , skontroluj si IMEI na imei24.com , mozno zistis, ze tvoj telefon je urceny DE a pod., to sa asi nacakas na 10 ...
Vratit sa da na .164, ale zatial je pozadovana serviska len na easy-firmware.com , a to je plateny servis. Ale na support.halabtech.com maju taku finesu - po vytvoreni uctu na stranke vo vacsine pripadov povoli prvy FW stiahnuť zadara. Len pre info.
P.S.: navrat na .164 sa neobide bez vymazania telefonu.
Naposledy upravil(a) Alf dne 03. led 2020, 14:19, celkem upraveno 1 x.

calvero
Nováček
Nováček
Přípěvků v tématu: 42

Příspěvek od calvero »

ja jsem rovněž koupil v září, ale Datart
Honor 20pro Honor MagicWatch 2 HONOR MagicBook 15

spachal
Nováček
Nováček
Přípěvků v tématu: 21

Příspěvek od spachal »

Zdar, takze male info, jen pro srandu jsem nakonec zavolal na podporu Huawei/Honor, odkazali me na ni na oficialnim supportu. Pokecal jsem s prijemnou pani, snazila se pomoci a dohodli jsme se, ze zkusim dve veci, predem ale podotykam, ze nezabraly ..

1) reset sitovych nastaveni. Ani jsem netusil, ze v telefonu neco takoveho je, neni to prepnuti to flight mode :], ale opravdu reset vseho, co se konektivity (baseband) tyce, je to v nastaveni. Vymazala se hesla k wlan pripojenim a tak. Ale zadny jiny efekt to nemelo.
2) vstup do recovery mode (power+vol) a promazani Dalvik/ART cache (nebo jaka se ted pouziva v android9, uz to nesleduji). Take bez nejakeho efektu ..

Toz jeste pockam na android10 a uvidime, zatim holt si zase zvykam na mobil bez notifikaci na ruce (neprijemne ..) a smartband pouzivam jako hodinky a na buzeni ;]. Obcas vidim, ze je pripojeny, ale vetsinou na nem sviti ikonka bt a samozrejme na telefon nereaguje.
Tak snad uz brzy vydaji a10 i pro ten muj kousek, udelam kompletni FR a uvidi se.
Naposledy upravil(a) spachal dne 07. led 2020, 12:14, celkem upraveno 1 x.
Honor 20 Pro

calvero
Nováček
Nováček

Příspěvek od calvero »

spachal
Nováček
Nováček
Přípěvků v tématu: 21

Příspěvek od spachal »

No, to jsou dobre zpravy, cekat mesic.. Ale na druhou stranu opravdu dobra zprava je ta, ze dnes prisel OTA update na 9.1.0.172 (prosincove zabezpeceni), nechal jsem jej nainstalovat a od te doby (tuk tuk tuk) mi zase naramek vidi telefon :]. Takze snad to vydrzi, pokud ano, po android10 nijak neprahnu, potrebuji mit hlavne funkcni stav.
Honor 20 Pro

calvero
Nováček
Nováček

Příspěvek od calvero »

calvero
Nováček
Nováček

Příspěvek od calvero »

no zpět na 9 už nejdu, počkám na ten novější update

milanponicky
Nováček
Nováček
Přípěvků v tématu: 2

Příspěvek od milanponicky »

Ahojte.Chcel by som Vás poprosiť o radu. Som hrdým majiteľom mobilného telefónu Honor 20 a pomaly sa s ním začínam zoznamovať. Mohli by ste mi prosím poradiť ako zmeniť pozadie v aplikácii správy? Chcel by som si dať do konverzácie vlastnú tapetu. ďakujem veľmi pekne za pomoc a prajem pekný deň :roll:

lotrMates
Administrátor
Administrátor
Přípěvků v tématu: 4

Příspěvek od lotrMates »

milanponicky píše:
06. úno 2020, 11:39
Ahojte.Chcel by som Vás poprosiť o radu. Som hrdým majiteľom mobilného telefónu Honor 20 a pomaly sa s ním začínam zoznamovať. Mohli by ste mi prosím poradiť ako zmeniť pozadie v aplikácii správy? Chcel by som si dať do konverzácie vlastnú tapetu. ďakujem veľmi pekne za pomoc a prajem pekný deň :roll:
Pokud se jedná o nativní aplikaci "SMS a MMS", tak zklamu. Nelze měnit pozadí.
Pokud se jedná o apku od Google - "Zprávy", platí bohužel také výše uvedené.

Variantou je přejít na jinou aplikaci. Hodně byla chválená Textra - ale myslím že i tam je možnost měnit pouze barvy, ne přímo vložit vlastní obrázek.
Mate 10 Pro Mocha Brown(BLA-L09 Vodafone) | P20 Lite | P10 Lite | Band 4 | Huawei Bluetooth Tripod Selfie Tyč AF15 | Huawei AH100 váha
Xiaomi Mi Band 3 | HTC One M8

milanponicky
Nováček
Nováček
Přípěvků v tématu: 2

Příspěvek od milanponicky »

Tak to je veľké sklamanie.Prechádzal som so Samsungu galaxy s9 plus a predtým S7 a tam to bolo samozrejmé a veľmi jednoduché. Som si myslel že to je základ v každom telefóne. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď a za pomoc

Odpovědět

Zpět na „Telefony“