MHC
Nováček
Nováček
Přípěvků v tématu: 5
Stav: Offline

Oplati sa este?

Příspěvek od MHC »

Zdravim, zacina mi dosluhovat MATE 9 , tak sa tu chcem spytat vas majitelov H. MATE 20 pro, ci by ste si kupili aj po skusenostiach s uzivanim?
resp sa neviem rozhodnut, ci zobrat MATE 20 pro (nemusim mat za kazdu cenu najnovsi tel) alebo HONOR 20 pro vs Xiaomi MI NOTE 10 PRO
cenovo su skoro na rovnakej urovni.
dik
btw zena ma Huawei P30 ale to mi nejak "nem" sadlo do ruky :D

Bechterev
Nováček
Nováček
Přípěvků v tématu: 1

Re: Oplati sa este?

Příspěvek od Bechterev »

Osobně jeden z nejlepších telefonů, které jsem měl. Kdybych měl ty zkušenosti které mám, určitě bych ho koupil.

Lacee74
Fanda
Fanda
Přípěvků v tématu: 1

Příspěvek od Lacee74 »

Aktuálne nie je telefón za ktorý by som vymeniť svoj Mate 20 pro

Odoslané z LYA-L29 pomocou Tapatalku

HuaweiMate20PRO

MHC
Nováček
Nováček

Příspěvek od MHC »

chcel som najprv ze pojdem do MATE 30 ale je tam to velke ale, ( osobne ked kupim vlajku nemam chut sa stym hrat s Rom-kami aj aplikaciami inych stran ako volakedy na Sony arc), mate 20 ma tiez jedno ale, ako to bude s odporou, dostane aj dalsiu verziu androidu? ten mi note 10 pro, je tiez dobry tel, budem si muset osahat obidva a uvidim ale zohnat niekde na predajni mate 20 bude asi velky problem. :roll:

Alf
Fanda
Fanda
Přípěvků v tématu: 3

Příspěvek od Alf »

MHC píše:
30. črc 2020, 10:33
zohnat niekde na predajni mate 20 bude asi velky problem. :roll:
Mate 20 pro je nepochybne špička a dodnes ľutujem, že sme do rodiny nekúpili ešte jeden do rezervy, pokiaľ bola možnosť. Dá sa ešte kúpiť, dokonca aj na niektorých predajniach, ale dnes už je to riziko. Môžeš kúpiť "šedivku" aka "EU distribúcia", rovnako ako aj vystavený kus , ktorý mal pôvodne demo/retail firmware a šikovne mu upravili software. (O prípadných následkoch tu nebudem spamovať. ) Ale to zistíš až doma, napr. cez imei24.com . Ešte si dovolím poznámku - dá sa žiť aj bez GMS , a tie nastavenia urobíš len raz, nemalo by ťa nejak zvlášť otráviť :) . Ak chceš zostať u Huawei, aj tak to budeš musieť akceptovať. Xiaomi všeobecne majú väčšiu mortalitu ako Huawei. Ale aj tak sa rozhodneš sám :)

MHC
Nováček
Nováček

Příspěvek od MHC »

Alf píše:
30. črc 2020, 11:29
MHC píše:
30. črc 2020, 10:33
zohnat niekde na predajni mate 20 bude asi velky problem. :roll:
Môžeš kúpiť "šedivku" aka "EU distribúcia", rovnako ako aj vystavený kus , ktorý mal pôvodne demo/retail firmware a šikovne mu upravili software. (O prípadných následkoch tu nebudem spamovať. ) Ale to zistíš až doma, napr. cez imei24.com .
kludne to tu mozes zaspamovat, pretoze ma to zaujima :D ,jedine co som sa docital bol problem s panelmi od LG? (zelenanie)
tie gms, da sa to ponastavovat, to viem, a nebol by to problem, ale zvykol som si platit cez gpay, a tam bude asi problem :roll:

Alf
Fanda
Fanda

Příspěvek od Alf »

Len veľmi stručne - šedivka = možné odmietnutie v aut.servise + problémy s aktualizáciami, demo/retail = nemožnosť aktualizácií (zmena IMEI) + servis problém.
P.S.: Bezkontaktné platby sú zatiaľ fakt problém, Huawei totiž používa iný protokol , ako zbytok sveta, prečo nie :)

MHC
Nováček
Nováček

Příspěvek od MHC »

ja som myslel ze tu urban legend o SK vs EU distro uz nikto nepouziva :D ked som kupoval mate tak akoze "SK" distribucia bola tak o 200e drahsia, a ked som sa spytal predajcu v com to je, tak odpoved " viete SK manual a SK jazyk :grin: to nech skusaju na starsich ludi,na to s.ere pes, bral som vtedy tie MAte 9 2 ks, nakoniec som jeden kupil z CZ a druhy tu ako EU distro, ziadny rozdiel v baleni, dokonca ten eu mal skor aktualizacie ,
bola vobec MATE 20 SK distribucia?

Alf
Fanda
Fanda

Příspěvek od Alf »

Zdá sa, že vo všetkom máš jasno , tak načo sa vypytuješ? ;) . Veľa šťastia pri kúpe a pekný deň!

MHC
Nováček
Nováček

Příspěvek od MHC »

nemal som jasno, len som sa vyjadril k tym "sedivkam" a blbostiam okolo toho ako zvyknu predajcovia strasit ze to nie je dobre- telefon nepojde atd , bla bla,
ale teraz som sa docital ze mate 20 pro dostane aj android 11 a emui 11, tak je asi rozhodnute a pojdem do MAte 20 pro

Odpovědět

Zpět na „Mate 20 Pro“