Odpovědět
Mate
Nováček
Nováček
Přípěvků v tématu: 3
Stav: Offline

Nahrávání hovorů

Příspěvek od Mate »

Ahoj,
prosím může někdo doporučit spolehlivou aplikaci na nahrávání hovorů pro Mate 20 pro? Díky.
Huawei Mate 20 Pro , Huawei Watch GT

Benny
Administrátor
Administrátor

Re: Nahrávání hovorů

Příspěvek od Benny »

Tuhle co tu je si nezkousel?

viewtopic.php?f=160&t=125
Naposledy upravil(a) Benny dne 17. říj 2019, 15:50, celkem upraveno 1 x.
Huawei P20 Pro |Huawei watch GT 2 | P20 | MediaPad M5 10 WiFi | Huawei AM8 repro | Huawei AH100 váha | Huawei termoska :)

Mate
Nováček
Nováček

Příspěvek od Mate »

Nezkoušel jsem zatím žádnou ,nerad si zasírám mobil balastem, pro se ptám na nějakou otestovanou a funkční app.
Přesto díky za tip,vyzkouším.

lub
Moderátor
Moderátor
Přípěvků v tématu: 1

Příspěvek od lub »

ta je otestovana a plne funkční.. navic original
:have_a_nice_day: P30 Pro, MediaPad M3 8.4W, Watch GT II, váha AH100, tripod AF15 a dál už nevím :have_a_nice_day:

Mate
Nováček
Nováček

Příspěvek od Mate »

Tak je tam a asi super...díky moc a sorry za double post.

Benny
Administrátor
Administrátor

Příspěvek od Benny »

Problém všech for. Lidi moc nehledaji :)
Huawei P20 Pro |Huawei watch GT 2 | P20 | MediaPad M5 10 WiFi | Huawei AM8 repro | Huawei AH100 váha | Huawei termoska :)

romulus
Nováček
Nováček
Přípěvků v tématu: 2

Příspěvek od romulus »

Zdar.

Chtěl bych upozornit na jednu věc. Nainstaloval jsem si do H Mate 20 Pro aplikaci HWcallrecorder (někde ze stranek xda....). Tím se mi zprovoznilo funkční a velmi kvalitní nahrávání hovorů. Akorát nevím, jestli jsem to udělal ještě, když jsem tam měl A8 nebo A9. Asi před měsícem jsem přešel na A10... Nicméně, protože jsem měl foun už hodně plný a hlavně mnohokrát nainstalované různé apky a pak zase odinstalované, tak jsem udělal zálohy, přebytečné apk odmazal a udělal pořádný reset...

Po obnovení, opět tedy A10, ejhle - nahrané hovory nejdu ze zálohy obnovit. Ale hlavně...mobil už neumí nahrávat...nejde ani nainstalovat ta apk HWcallrecorder.... Prostě z toho všeho vyplývá, že ta aplikace zprovoznila nahrávání jen pro A9 nebo možná A8, a když se aktualizuje na A10, tak ta funkce zůstane zachována. V novém čistém A10 není ani při hovoru to tlačítko pro nahrávání. Tak na to bacha... No bratr G se hodně snaží, aby nás ochránil před vším zlem...

Benny
Administrátor
Administrátor

Příspěvek od Benny »

Co se tyce nahravani, pokud prejdes z A9 na 10 tak v pohode, ale po FR na A10 zmizi a uz nejde nainstalovat. Nahrada pokud vim zatim zadna neni.

lotrMates
Administrátor
Administrátor
Přípěvků v tématu: 1

Příspěvek od lotrMates »

Podle některých zpráv na webu to vypadá, že se by se v některých z dalších aktualizací Androidu mohlo vrátit nahrávání hovorů přímo do aplikace Telefon od Google. Zda, kdy a jestli bude dostupná i na Evropě nebo u Huawei, na to si budeme muset počkat.

https://mobilizujeme.cz/clanky/telefony ... ena-funkce
Naposledy upravil(a) Benny dne 20. led 2020, 10:31, celkem upraveno 1 x.
Mate 10 Pro Mocha Brown(BLA-L09 Vodafone) | P20 Lite | P10 Lite | Band 4 | Huawei Bluetooth Tripod Selfie Tyč AF15 | Huawei AH100 váha
Xiaomi Mi Band 3 | HTC One M8

romulus
Nováček
Nováček
Přípěvků v tématu: 2

Příspěvek od romulus »

Tak po návratu downgrade zpět na A9 přes Hisuite v PC se dá opět nainstalovat HWcallrecorder.apk a zprovoznit nahrávání hovorů. Pak stačí běžná aktualizace na A10 a nahrávání hovorů na Mate 20 Pro opět frčí i pod A10. Ale pozor, opravdu nedělat FR při A10.

Odpovědět

Zpět na „Mate 20 Pro“