Odpovědět
Franz
Nováček
Nováček
Přípěvků v tématu: 5
Stav: Offline

Re: Mate 20 Pro - aktualizace A10 a E10

Příspěvek od Franz »

Nevíte prosím jak vypnout tu otravnou hlášku o nové aktualizaci softwaru, která několikrát denně vyskakuje? Od 2.7. bylo upozornění v Huawei - Podpora, ale tato otravná hláška je už přes týden ze Systém a aktualizace :? Díky

Alf
Fanda
Fanda
Přípěvků v tématu: 9

Příspěvek od Alf »

Franz píše:
25. črc 2020, 09:37
Nevíte prosím jak vypnout tu otravnou hlášku o nové aktualizaci softwaru, která několikrát denně vyskakuje? Od 2.7. bylo upozornění v Huawei - Podpora, ale tato otravná hláška je už přes týden ze Systém a aktualizace :? Díky
Najjednoduchšie bude zrejme vypnúť aplikáciu Aktualizácia systému (com.huawei.android.hwouc) cez Huawei Multi-Tool > Modifications , tam môžeš zvoliť Disable alebo Delete . Disable variant umožňuje apku vypnúť a znovu zapnúť bez factory resetu. To je rozdiel medzi H M-T a metódami použitia ADB konzoly , tam appku obnovíš len factory resetom.
Link:
https://pro-teammt.ru/en/multi-tool-huawei-honor/

MilanS
Nováček
Nováček
Přípěvků v tématu: 1

Příspěvek od MilanS »

To Alf : Ahoj, nainštaloval som app HMT ale stále mi vyhadzuje hlášku, že je chyba v pripojení s USB. A nenačítajú sa ani základné info o mobile. Môžeš poradiť, kde robím chybu ?

Alf
Fanda
Fanda
Přípěvků v tématu: 9

Příspěvek od Alf »

MilanS píše:
30. črc 2020, 19:56
To Alf : Ahoj, nainštaloval som app HMT ale stále mi vyhadzuje hlášku, že je chyba v pripojení s USB. A nenačítajú sa ani základné info o mobile. Môžeš poradiť, kde robím chybu ?
Čau, neviem, v čom je problém, ale môžem ti napísať obe možné pripojenia:
- Klasicky ako k HiSuite - otvoriť HMT, pripojiť sa k PC, povoliť prenos súborov, vo vývojároch povoliť Ladenie USB, potvrdiť dig.odtlačok a hotovo. V HMS potom klik na Fill a dolu vpravo na Connect.
- Cez režim fastboot - vypnúť tel., stlačiť a držať Volume Down a pripojiť k PC, nabehne fastboot mode, ostatné ako vyššie uvedené. Ale toto používa myslím málokto. Píšem to len popamäti, snáď som nič nezabudol :). Ale kľudne sa ozvi, ak to nepôjde.

Odpovědět

Zpět na „Mate 20 Pro“