Odpovědět
Peter_Kmec
Moderátor
Moderátor
Přípěvků v tématu: 2
Stav: Offline

Huawei P30 Pro - Zkušenosti majitelů

Příspěvek od Peter_Kmec »

Zkušenosti, postřehy, nebo snad nejaké negativa? Podělte se níže s ostatními majiteli :)
P20 Pro

lub
Moderátor
Moderátor
Přípěvků v tématu: 7

Re: Huawei P30 Pro - Zkušenosti majitelů

Příspěvek od lub »

Výchozím bodem jsou samozřejmě prachy na mobil. No a potom už jsou jenom samá pozitiva a sociální jistoty. První dovolená v Jugoslávii, následuje první dítě, pak již výše zmíněný mobil, zde se stávám zástupcem ředitele, druhá dovolená v Jugoslávii, druhé dítě." :)
:have_a_nice_day: P30 Pro, MediaPad M3 8.4W, Watch GT II, váha AH100, tripod AF15 a dál už nevím :have_a_nice_day:

Marek_B
Moderátor
Moderátor
Přípěvků v tématu: 3

Příspěvek od Marek_B »

lub píše:
26. črc 2019, 13:42
Výchozím bodem jsou samozřejmě prachy na mobil. No a potom už jsou jenom samá pozitiva a sociální jistoty. První dovolená v Jugoslávii, následuje první dítě, pak již výše zmíněný mobil, zde se stávám zástupcem ředitele, druhá dovolená v Jugoslávii, druhé dítě." :)
No tvl [mention]lub[/mention] 😂
Huawei P30 Pro, Huawei P20 Pro, Huawei P9 Plus, Huawei Watch 1, Huawei Watch GT, Huawei Band 3 Pro

JuaNex
Stará GARDA
Stará GARDA
Přípěvků v tématu: 6

Příspěvek od JuaNex »

Tak máme dosť skúseností, nie? :D

@Tapatalk

Pavlik
Nováček
Nováček
Přípěvků v tématu: 1

Příspěvek od Pavlik »

Mám ho třetí den, vše OK, akorát mě trošku zaráží ten "slavnej" 5x optickej zoom. Přijde mi, že když něco vyfotím v rozlišení 40MP, tu stejnou věc ze stejné vzdálenosti vyfotím tím 5x zoomem a na obou fotkách ten vyfocenej předmět zvětším např. přes celej displej, tak na těch fotkách není moc velkej rozdíl v kvalitě... Tím chci říct, že jsem myslel, že na té fotce se zoomem to bude o hodně lepší, když je bezztrátovej... V souvislosti s tím mě taky trošku zaráží, že při zoomování neslyším vůbec žádnej zvuk (myslím zvuk pohybu těch čoček, jako třeba na digitálním foťáku). Za každej postřeh budu rád, jsem nováček... Děkuji všem ochotným

Pajka
Velký fanda
Velký fanda
Přípěvků v tématu: 2

Příspěvek od Pajka »

Zoom je pevně daný ohniskovou vzdáleností objektivu, není proměnný, tak zvuk neuslyšíš, nic se nepohybuje...

Tommy_CZ
Stará GARDA
Stará GARDA
Přípěvků v tématu: 4

Příspěvek od Tommy_CZ »

Vážení přátelé, majitelé P30Pro, prosím o info, kdo tady má Samsung Galaxy Watch nebo Watch Active a vyzkoušel by reverzní bezdrát. nabíjení? Obě zařízení podporují Qi standard, ale co jsem se dočetl, nikomu to zřejmě s hodinkami Samsung nefunguje... díky předem!

Filo™
Stará GARDA
Stará GARDA
Přípěvků v tématu: 1

Příspěvek od Filo™ »

Pavlik píše:
31. srp 2019, 13:03
Mám ho třetí den, vše OK, akorát mě trošku zaráží ten "slavnej" 5x optickej zoom. Přijde mi, že když něco vyfotím v rozlišení 40MP, tu stejnou věc ze stejné vzdálenosti vyfotím tím 5x zoomem a na obou fotkách ten vyfocenej předmět zvětším např. přes celej displej, tak na těch fotkách není moc velkej rozdíl v kvalitě... Tím chci říct, že jsem myslel, že na té fotce se zoomem to bude o hodně lepší, když je bezztrátovej... V souvislosti s tím mě taky trošku zaráží, že při zoomování neslyším vůbec žádnej zvuk (myslím zvuk pohybu těch čoček, jako třeba na digitálním foťáku). Za každej postřeh budu rád, jsem nováček... Děkuji všem ochotným
S tým zoomom si dovolím nesúhlasiť. Aj teraz som to skúšal a fotka 5x zoom je oveľa lepšia ako na rovnakú veľkosť priblížená 40Mpx-ová
Huawei P30 Pro 8/256

lub
Moderátor
Moderátor
Přípěvků v tématu: 7

Příspěvek od lub »

souhlasím s nesouhlasem :)
:have_a_nice_day: P30 Pro, MediaPad M3 8.4W, Watch GT II, váha AH100, tripod AF15 a dál už nevím :have_a_nice_day:

Tommy_CZ
Stará GARDA
Stará GARDA
Přípěvků v tématu: 4

Příspěvek od Tommy_CZ »

Pokud si lámete hlavu nad supercharge kabely k našim supercharge nabíječkám a/nebo nechcete používat ty originální a/nebo chcete jako já delší/kratší/opletené textilií, po pár objednávkách z amazonu.de jsem přišel na to, že USB-C kabely Ikea supercharge podporují. Pro mě osobně velké a příjemné překvapení, jsou kvalitní a za pár šupů. ;)

Odpovědět

Zpět na „P30 Pro“