Aplikace všeho druhu - postřehy, doporučení, varování.
tube
Nováček
Nováček
Přípěvků v tématu: 3
Stav: Offline

Re: Galerie

Příspěvek od tube »

To vidim jedine na tovarni nastaveni... BTW tonuz mas A10? Jen se pram, mam P20 s A9 a cislovani apky Galerie mi zacina 9.1.xxxx
Naposledy upravil(a) tube dne 21. kvě 2020, 12:45, celkem upraveno 1 x.
Huawei P9 lite -> Huawei P20

rakem
Nováček
Nováček
Přípěvků v tématu: 8

Příspěvek od rakem »

tube píše:To vidim jedine na tovarni nastaveni... BTW tonuz mas A10? Jen se pram, mam P20 s A9 a cislovani apky Galerie mi zacina 9.1.xxxx
Nemám A10, jeho uvolnění na P20 Pro neustále oddalují a mám pocit, že pro P20 nemá být vůbec. Tak reset fakt dělat nehodlám, to raději budu používat náhražku, třeba Gallery Go.... Nebo jiný tip?

https://mobilizujeme.cz/clanky/telefony ... s-prekvapi

Odesláno z mého CLT-L29 pomocí Tapatalk

Naposledy upravil(a) rakem dne 21. kvě 2020, 12:47, celkem upraveno 1 x.

tube
Nováček
Nováček

Příspěvek od tube »

Ale tak EMUI 10 nejpravdepodobneji dojde. V to doufam. Ale telefon je jinak fajn. Mam ho od 1.6.2018 a zatim stale spokojenost.
Lepsi rada nez factory reset uz me nenapada. Ale mozna dojde nejaky update, ktery to opravi. Nebude to nic noveho.
Sestra zase na Nova 5T resi problem s 5GHz WiFi po poslednim updatu. Telefon ji po nejake dobe napise ze neni na internetu, ikdyz na WiFi pevne visi. Na klasicke 2,4GHz ze stejnehou routeru jede vse jak ma. Pouziva me nastaveni s prefigem _5G, takze to vime presne. Reset routeru nepomuze. Jen reset telefonu. Vycisteni Cache pomohlo, ale jen na par dni... Navedl jsem ji, aby to reportovala

rakem
Nováček
Nováček

Příspěvek od rakem »

Problém vyřešen. Pomohlo odinstalování aktualizací.
U vestavěných aplikací Huawei se to dělá v nastavení-aplikace-daná aplikace-vpravo nahoře 3 tečky-odinstalovat aktualizace.

tube
Nováček
Nováček

Příspěvek od tube »

A ty jsis rucne instaloval novejsi verzi? Na P20 mam aplikaci v systemovem sestaveni, tj. jak ji zaktualizoval Huawei v updatech. Nemam moznost odinstalovat zaden updat, coz treba u spravce souboru jde, ten se aktualizoval nekolikrat

rakem
Nováček
Nováček

Příspěvek od rakem »

tube píše:A ty jsis rucne instaloval novejsi verzi? Na P20 mam aplikaci v systemovem sestaveni, tj. jak ji zaktualizoval Huawei v updatech. Nemam moznost odinstalovat zaden updat, coz treba u spravce souboru jde, ten se aktualizoval nekolikrat
Jo, potom co začala aplikace blbnout, tak jsem stáhnul poslední APK určenou pro A9.

Odpovědět

Zpět na „Aplikace“